راهنمای تفریحات کیش

راهنمای تفریحات کیش به طور کامل در این بخش قرار داده شده که می توانید به راحتی بهترین تفریحات کیش، مهیج ترین تفریحات کیش، دسته بندی تفریحات کیش، تفریحات مناسب کودکان در کیش، بهترین رستوران های کیش و همه آنچه که در مورد تفریحات کیش نیاز دارید بدانید را در این بخش  از وبسایت کیش تفریحات می توانید ببینید.

بهترین تفریحات کیش از نظر مردم

محبوب ترین و بهترین تفریحات کیش از نظر مشتریان « سایت کیش تفریحات » موارد زیر است.

راهنمای انتخاب بهترین تفریحات دریایی کیش

۱- پاراسل کیش

۲- شاتل کیش

۳- غواصی کیش

راهنمای انتخاب بهترین تفریحات غیر دریایی کیش

۱- پارک اوشن کیش

۲- پارک دلفین کیش

راهنمای انتخاب بهترین جنگ های شبانه کیش

۱- جنگ ستارگان اکبر اقبالی

۲- جنگ پازل شو

راهنمای انتخاب محبوب ترین کشتی تفریحی کیش

۱- کشتی اکواریوم کیش

۲- کشتی نوید کیش

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد پرطرفدارترین تفریحات کیش از نظر مردم می توانید به بخش زیر مراجعه کنید.

در ادامه برخی از پرطرفدارترین تفریحات را با جزییات بیشتر توضیح می دهیم.

توضیحات بیشتر در مورد تفریحات پرطرفدار

پارک دلفین کیش

این پارک اولین دلفینازیوم ایران است و محل خوبی برای وقت گذراندن با خانواده است. علاوه بر این پارک دلفین فضای سبزی دارد و  گونه های کمیاب پرندگان و خزندگان را می توانید در آنجا مشاهده کنید.

پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن مجهزترین پارک آبی کشور است که روباز هم می باشد. و برای استفاده بانوان و آقایان به صورت مجزا می باشد.

 در داخل پارک آبی اوشن، دو رستوران، چهار کافه و چند فروشگاه برای رفاه هر چه بیشتر گردشگران در نظر گرفته شده است.

 •  برنامه‌ی کاری اوشن پارک در دو سانس جداگانه‌ی صبح و عصر ارائه می‌شود.
 • در سانس‌های مختلف، آماده‌ی سرویس‌دهی به بانوان و آقایان، به صورت جداگانه می‌باشد.
 •  پارک آبی اوشن سرویس رایگان دارد.

پارک آبی اوشن کیش در معرفی جزیره کیش

 

غواصی کیش

در ابتدا باید بگوییم برای غواصی نیاز نیست شنا بلد باشید و تمام آموزش ها در کلوپ ها به شما داده می شود. همچنین تجهیزات لازم در اختیارتان قرار می گیرد. و می توانید از منظره مرجان ها و ماهیان و آبزیان زیر آب لذت ببرید و حتی آنها را لمس کنید.

مدت زمان هر تور غواصی معمولا ۲ ساعت است که شامل آموزش، رفت و برگشت با قایق مخصوص و ۱۵ دقیقه غواصی در عمق ۴ تا ۸ متری می شود.

شاتل کیش

 شاتل سواری چیست؟ خیلی ساده است! شما و همراهانتان سوار یک تیوپ بادی بزرگ می شوید. تیوپ شاتل به یک قایق تندرو وصل می شود و تمام! شما با سرعت بر روی آب حرکت می کنید و اوج هیجان را تجربه می کنید.

پاراسل کیش

پاراسل سواری یا همان چتر سواری روی دریا نام دارد. در این تفریح شما سوار چتری می شوید که به قایقی تندرو وصل است و با حرکت قایق شما اوج می گیرید. و شما حدود ۶ دقیقه در اوج هستید و بیشترین اوج ۱۵۰ متر است.

کشتی اکواریوم کیش

کشتی آکواریوم یک نوع کشتی تفریحی با پنجره ها و کف به صورت شیشه ای می باشد. کشتی اکواریوم کیش با حرکت به سمت محل زندگی  دسته های ماهی و موجودات دریایی را در آبهای شفاف دریای کیش شرایطی را ایجاد می کند تا آن ها را از نزدیک ببینید. این گشت یک ساعت تمام به طول می انجامد، که شما با همراهانتان سوار بر کشتی می شوید و پس از طی مسافتى به یکی از سایت های تجمع موجودات دریایی می رسید.

کشتی آکواریوم کیش1

کشتی تفریحی نوید کیش

کشتی تفریحی نوید مناسب آن دست هاز عزیزانی است که قصد دارند یک شب را در محیطی مناسب به شادی و تفریح بپردازند. در این کشتی تفریحی برنامه های مفرحی مثل موسیقی زنده و شاد، استند آپ کمدی های روده بر کننده به همراه شامی خوشمزه از شما پذیرایی می شود. منوی شام شامل (شوید پلو با گوشت + جوجه + نوشابه) است.

جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ اکبراقبالی کیش

جنگ های شبانه کیش یکی از پرطرفدارترین تفریحات کیش هستند و جنگ ستارگان رنگارنگ دکتر اکبر اقبالی هم از جمله این جنگ ها است که بسیار پرطرفدار است. . جز دکتر اکبر اقبالی، نیما ساحلی، علیرضا مقدسی، امیر عبدالله (سفید پوش جزیره کیش) و محسن ضیایی هم در این جنگ شاد حضور دارند.

جنگ اکبر اقبالی کیش در معرفی جزیره کیش

جهت اطلاعات و راهنمایی بیشتر در خصوص تفریحات کیش می توانید با پشتیبانی سامانه کیش تفریحات از طریق تماس مستقیم و واتس آپ در ارتباط باشید.

راهنمای قیمت تفریحات کیش

در جدول زیر هزینه برخی از پرطرفدارترین تفریحات کیش آمده؛

نام تفریحقیمت
پاراسل در کیش۱۰۵,۰۰۰ تومان
۱۶۰,۰۰۰ تومان
غواصی کیش۱۰۷,۰۰۰ تومان
۱۹۵,۰۰۰ تومان
شاتل کیش۳۹,۰۰۰ تومان
۶۵,۰۰۰ تومان
کشتی نویدوید۱۳۴,۰۰۰ تومان
۱۵۰,۰۰۰ تومان
کشتی آکواریوم۴۳,۰۰۰ تومان
۵۵,۰۰۰ تومان
جنگ اکبر اقبالی۹۸,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
پازل شو۱۰۹,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
پارک آبی اوشن کیش۱۸۸,۰۰۰ تومان
۱۹۸,۰۰۰ تومان
پارک دلفین کیش۱۷۵,۰۰۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
گشت جزیره کیش۱۸,۰۰۰ تومان
۴۰,۰۰۰ تومان

اگر تمایل دارید لیست تمام تفریحات کیش به همراه هزینه را ببینید دکمه زیر را کلیک کنید.

لیست تفریحات کیش با قیمت

راهنمای انتخاب مهیج ترین تفریحات کیش

اگر اهل هیجان و آدرنالین هستید برای شما هم تفریحات مورد علاقه تان را در نظر گرفته ایم. در ادامه برخی از پرهیجان ترین تفریحات کیش را قرار داده ایم.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در خصوص تفریحات مهیج کیش می توانید وارد لینک زیر شوید.

تفریحات مهیج کیش

جهت اطلاعات و راهنمایی بیشتر در خصوص تفریحات کیش می توانید با پشتیبانی سامانه کیش تفریحات از طریق تماس مستقیم و واتس آپ در ارتباط باشید.

راهنمای تفریحات ارزان کیش

در ادامه برخی از بهترین و به صرفه ترین تفریحات کیش را لیست کرده ایم که بتوانید با حداقل هزینه بیشترین بهره را از تفریحات کیش ببرید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در خصوص تفریحات کیش با قیمت مناسب می توانید وارد لینک زیر شوید.

تفریحات ارزان کیش

بیشترین تخفیف های کیش تفریحات

در اینجا محصولاتی که در وبسایت کیش تفریحات بیشترین تخفیف را دارند معرفی می کنیم.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در خصوص بیشترین تخفیف ها در سایت کیش تفریحات می توانید وارد لینک زیر شوید.

بیشترین تخفیف های کیش

پرفروش ترین تفریحات کیش

پرفروش ترین تفریحات کیش موارد زیر است.

راهنمای انتخاب تفریحات کیش برای بانوان

کلیه تفریحات کیش برای بانوان قابل استفاده است ولی اگر به طور خاص بخواهیم چند تفریح را معرفی کنیم لیست زیر می تواند راهنمای خوبی برای انتخابتان باشد و اگر اطلاعات بیشتری هم نیاز دارید می توانید به بخش تفریحات کیش برای بانوان  مراجعه کنید.

لیست تفریحات کیش که برای کودکان مناسب است در زیر آمده؛ اگر اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می توانید به بخش تفریحات کیش برای کودکان مراجعه کنید. همچنین اگر والدینی هستید که نوزاد دارند می توانید تفریحات بخش تفریحات کیش با نوزاد را ببینید.

جدول مقایسه سواحل کیش

نام ساحل ویژگی هاسایت غواصی
ساحل اسکله تفریحی کیش(شمال شرق جزیره کیش)پر رفت و آمدترین ساحل کیش
نزدیک بودن به اکثر هتلها و بازار های کیش( برای رسیدن به این ساحل چند دقیقه پیاده روی کافیست)
سایت زوبیچ کیش
غواصی تفریحی قابل استفاده برای تمام افراد
عمق ۴ تا ۶
ساحل مرجان کیش(شرق جزیره کیش) از زیباترین سواحل جزیره کیش است و شهرت جهانی دارد.
سایت بیگ کورال که دارای تجمع ۳ کیلومتری مرجان های زنده است در این جزیره قرار دارد.
وجود مرجان ها باعث شفافیت خیلی زیاد دریا شده به طوری که شما به سادگی می توانید آبزیان دریا که انواع مختلفی از گونه های ماهی می باشند را به سادگی ببینید.
سایت بیگ کورال و ژوراسیک پارک کیش
غواصی تفریحی قابل استفاده برای تمام افراد)
بین ۴ تا ۱۲ متر
ساحل سیمرغ کیش(شرق جزیره کیش و در مجاورت ساحل مرجان قرار دارد.) کلوپ های این بخش جزیره هم مشرف کامل به سایت بیگ کورال هستند که محلی غنی از مرجان ها و موجودات دریایی زیبا است.سایت غواصی بیگ کورال
غواصی تفریحی قابل استفاده برای تمام افراد)
بین ۴ تا ۱۲ متر

تفریحات کیش در کرونا

کلیه تفریحاتی که در سایت کیش تفریحات به فروش می رسند در ایام کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی باز هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تفریحات کیش در کرونا مراجعه کنید. در این بخش ما کلیه خبرها و اطلاعات مربوط به باز و بسته بودن تفریحات در ایام کرونا را در اختیار شما قرار می دهیم.

اگر تمایل دارید در مورد سفر به کیش بیشتر بدانید می توانید مقاله های زیر را مطالعه کنید و یا به بخش راهنمای سفر به کیش مراجعه کنید.

مقالات راهنمای سفر

همچنین مطالعه سفرنامه های کسانی که به کیش رفته اند شاید راهنمای خوبی برای انتخاب تفریحات کیش و جاهای دیدنی برای شما باشد برای خواندن سایر سفرنامه ها می توانید به بخش سفرنامه های کیش مراجعه کنید.

سفرنامه ها

شعار همیشگی ما یادتون نره که تفریحات کیش با تخفیف بیشتر کیف میده😊👍

‫28 نظر ارسال شده در “راهنمای تفریحات کیش

 1. مینا لاکانی :

  من می خوام با شوهر و دو تا بچه ۴ و ۷ ساله م برم کیش. میشه راهنماییم کنید و بگید کدوم تفریحات برامون بهتره آخه تا حالا کیش نرفتم

 2. مرد میدان :

  من هر روز میام این صفحه رو می بینم. شنیدم کیش حتی با وجود کرونا هم خیلی رونق داره و حسابی شلوغه. ولی واقعیتش من ترجیح میدادم تا وقتی واکسن کرونا نیومده تا اونجا که می تونم سفر نرم ولی از اون طرف بوم افتادم و افسردگی گرفتمو تصمیم گرفتم حتما برای زمستون یه سفر به کیش زیبا بیام.

 3. بهاره الف :

  ممنون از سایت خوبتون. ما اولین سفرمون به کیش هست. مطالب سایت خیلی کمکمون کرد که بتونیم تفریحات خوبی داشته باشیم توی کیش. بازم ممنونیم

 4. میکائیل ز :

  من واقعا گرمای فصل تابستون کیش رو نمی تونم تحمل کنم. نفسم بالا نمیاد توی گرما. بخاطر همین خانواده رو فقط فروردین ماه میارم کیش. درسته شلوغه ولی خیلی بهتر از تابستونه. خاطره خوبی هم از تابستون توی کیش ندارم. موندم خودشون چطوری گرما رو تحمل میکنن . اصلا نمیشه یه لحظه توی فضای ازاد قرار گرفت. دما بالای ۵۰ درجه است

 5. ناهید :

  قبل کرونا واسه اولین بار رفتم کیش اونم به اصرار دوستام. اصلا خوشم نیومد. چه دلیلی داره واقعا پولتونو میبرید خراب میکنید قیمت ها همه بالا . بنطر من برید ترکیه. همه این تفریحاتو داره که هیچ به ما های که تهران هم هستیم نزدیک تره. لباس و پوشاک هم ارزون ترع تازه اونم همه مارک. کیش فقط تبلیغاتش زیاد بوده. من اصلا حاضر نیستم دوباره برم. پنج شش باری رفتم ترکیه. بازم میرم ترکیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *