رستوران های کیش

نمایش دادن همه 7 نتیجه

40% تخفیف
25,000 تومان 15,000 تومان
40% تخفیف
40,000 تومان 24,000 تومان
40% تخفیف
20,000 تومان 12,000 تومان
28% تخفیف
40,000 تومان 29,000 تومان
58% تخفیف
40,000 تومان 17,000 تومان
40% تخفیف

رستوران های کیش

رستوران هزار و یک شب کیش

20,000 تومان 12,000 تومان
60% تخفیف
20,000 تومان 8,000 تومان

بهترین رستوران های کیش : در مجموع بیش از 100 رستوران و فست فود در کیش وجود دارد. جزیره کیش از بهترین مکان ها برای شکم گردی است. در ادامه 6 مورد از  بهترین رستوران های کیش را که خرید تخفیف از آنها ممکن است را برایتان معرفی می کنیم.

رستوران شاندیز صفدری ساحلی:

این رستوران بواسطه سرو انواع غذاهای خوش طعم همراه با موزیک بسیار محبوب است. دکتر اکبر اقبالی کمدین معروف جزیره کیش نیز در این رستوران اجرا دارد و شب بیاد ماندنی را برای شما می سازد.

این رستوران یکی از معروف ترین رستوران های کیش است.

خرید تخفیف رستوران شاندیز صفدری ساحلی

 رستوران کوه نور:

از متفاوت ترین رستوران های کیش است که به واسطه منوی غذاهای دریایی و فضا سازی فوق العاده اش معروف است. نورپردازی این رستوران بسیار جذاب است و طراحی صخره ای فضا، آن را بسیار متفاوت کرده است.

خرید تخفیف رستوران کوه نور

رستوران میرمهنا:

از قدیمی ترین و با کیفیت ترین رستوران های کیش است. ای رستوران در کنار متل تاپ رز قرار گرفته و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سرو می کند.

خرید تخفیف رستوران میرمهنا

رستوران باراکودا:

این رستوران در نوار ساحلی سیاحتی و تجاری کیش قرار دارد و مثل نامش خاص است. کلیه آشپزان و خدمه این رستوران از سرشناس ترین افراد کیش در زمینه طبخ غذا هستند. کیفیت غذای این رستوران نیز بسیار خوب است.

خرید تخفیف رستوران باراکودا

رستوران هزار و یک شب:

این رستوران  سنتی موزیکال در فضایی دلنشین و موزه مانند از مهمانان پذیرایی می کند. رستوران دارای صندلی و تخت های متعدد برای نشستن و استراحت طولانی است. رستوران هزار و یک شب کیش در تمام ساعات روز پذیرایی دارد. کیفیت غذا عالی است و قیمت های مناسبی دارد.

خرید تخفیف رستوران هزار و یک شب

رستوران کف شیشه ای بام رویایی:

این رستوران و کافی شاپ زیبا در ارتفاع 50 متر از سطح زمین و با سازه تمام فلزی و شیشه ساخته شده است. رستوران بام رویایی در صدمتری ساحل قرار دارد. کف شیشه ای این رستوران و کافی شاپ آن را به منحصر به فرد ترین رستوران دنیا تبدیل کرده که فضایی رمانتیک با نواختن پیانو را با حس هیجان در آمیخته است. منوی غذایی این رستوران شامل غذاهای دریایی و فرنگی است. ضمنا سرویس رفت و برگشت این رستوران و کافی شاپ رایگان است.

خرید تخفیف رستوران کف شیشه ای بام رویایی