کشتی های تفریحی کیش

نمایش دادن همه 5 نتیجه

12% تخفیف
95,000 تومان 84,000 تومان
14% تخفیف
9% تخفیف
امکان خرید وجود ندارد

کشتی های تفریحی کیش

کشتی تفریحی دنا کیش

230,000 تومان 210,000 تومان
18% تخفیف
امکان خرید وجود ندارد
120,000 تومان 98,000 تومان

در این بخش به معرفی کشتی های تفریحی کیش می پردازیم. این کشتی ها برای گذران وقت با خانواده گزینه بسیار خوبی محسوب می شوند. برنامه هایی همچون موسیقی زنده، استندآپ کمدی و لیزر شو تقریبا در تمامی آ نها وجود دارد. اما هر کشتی هم مزایای خودش را دارد. این کشتی های تفریحی معمولا کافی شاپ هم دارند.

در ادامه کشتی های تفریحی کیش + معرفی هر کشتی و جدول قیمت ها را می توانید مشاهده کنید.

معرفی کشتی های تفریحی کیش

کشتی تارا کیش

این کشتی تفریحی  ناهار و شام هم به گردشگران ارائه می دهد. موسیقی زنده، استندآپ کمدی و لیزرشو نیز برای مهمانان اجرا می شود. بعضی از هنرمندان معروف که در کشتی تفریحی تارا حظور دارند عبارتند از علیرضا حقانی، علیرضا مهدوی و عدنان. زمانی که سانس شب را انتخاب کرده باشید می توانید جزیره رویایی کیش را که با نورپردازی بسیار زیبایی خود را به شما نشان می دهد ببینید و لذت ببرید.

کشتی نوید کیش

این کشتی تفریحی از معروفترین و مجلل ترین کشتی های تفریحی کیش است. شاید دوستان خودتان هم بعد از رفتن به کیش آنرا توصیه کرده باشند. پذیرایی با شام، موسیقی زنده و لیزرشو از برنامه های این کشتی تفریحی سه طبقه است. همچنین شومن های معروفی به اجرای استندآپ کمدی می پردازند.

کشتی دنا کیش

کشتی دنا یکی از کشتی های تفریحی محبوب جزیره کیش است. کشتی تفریحی دنا ساخت کشور استرالیا است و با ظرفیت ۲۵۰ نفر،  دارای ۳ طبقه مجزا می باشد. این کشتی از نوع کشتی های کاتاماران است.

طبقه بالایی کشتی سالن VIP است. خدمات این کشتی شامل گشت ۲ ساعته بر روی آب همراه با موزیک زنده ، برنامه های شاد و مهیج ، بازدید جزیره کیش از عرشه کشتی تفریحی دنا و سرو شام و پذیرایی از مسافران است.

کشتی اوستا کیش

کشتی اوستا یکی از بزرگترین کشتی های تفریحی کیش است. مثل بقیه کشتی ها شام هم برای مهمانان رزرو می شود. اجرای موسیقی زنده، برنامه های مهیج، استندآپ کمدی و بسیاری برنامه های دیگر در این 2 ساعت حسابی سرگرمتان می کند. اینکشتی تفریحی به واسطه داشتن عرشه ای بزرگ قابلیت پذیرایی از تمامی مهمانان بصورت همزمان در روی عرشه کشتی را دارد.

کشتی آرتمیس کیش

کشتی آرتمیس از باتجربه ترین کشتی های تفریحی کیش است. این کشتی دارای طول ۳۰ متر و عرض ۱۰ متر در دو طبقه طراحی شده است.  رستوران آن با ظرفیت ۱۳۰ صندلی در طبقه اول قرار دارد. سوار شدن بر روی این کشتی تفریحی برای افراد با هر سن وسال آسان است و احتیاج به بالا رفتن از پله و نردبان ندارد. برنامه های شاد و مهیجی همچون موسیقی زندگی، اجرای استند آپ و پذیرایی شام برای مهمانان تدارک دیده شده است.

کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم یک نوع کشتی تفریحی  است که پنجره ها و کف آن  به صورت شیشه ای ساخته شده است. این کشتی با حرکت به سمت سایت های شلوغ ماهی ها،  امکان مشاهده دسته های ماهی و موجودات دریایی را در آبهای شفاف دریای کیش ایجاد می کند. در این تور یک ساعته، شما به همراه خانواده و یا دوستانتان سوار کشتی می شوید و از مناظر زیر آب لذت می برید.

در ادامه جدول قیمت های کشتی های کیش را مشاهده کنید

قیمت کشتی های کیش ۱۴۰۰

لیست کشتی های تفریحی کیش با قیمت
نام تفریحویژگی تفریحقیمت با تخفیفخرید
کشتی vip نوید60 دقیقه + پذیرایی رایگان شام+ موزیک زنده220.000 تومان
250.000 تومان
خرید
کشتی تفریحی تارا120 دقیقه + پذیرایی رایگان شام+ موزیک زنده180.000 تومان
200.000 تومان
خرید
کشتی تفریحی آرتمیس120 دقیقه + پذیرایی رایگان شام+ موزیک زنده98.000 تومان
120.000 تومان
خرید
کشتی vip اوستا120 دقیقه + پذیرایی رایگان شام+ موزیک زنده240.000 تومان
280.000 تومان
خرید
کشتی تفریحی دنا120 دقیقه + پذیرایی رایگان شام+ موزیک زنده210.000 تومان
230.000 تومان
خرید
کشتی آکواریوم60 دقیقه با کشتی کف شیشه ای و تماشای آکواریوم طبیعی84.000 تومان
خرید