پارک های آبی کیش

نمایش دادن همه 2 نتیجه

13% تخفیف
امکان خرید وجود ندارد

پارک های آبی کیش

پارک آبی اوشن کیش

318,000 تومان 278,000 تومان
36% تخفیف
350,000 تومان 225,000 تومان

پارک های آبی کیش از جاذبه های گردشگری پر طرفداری هستند. حتی در جایی که خودش یک جزیره است! درست است که دریا را در کیش داریم. اما در دریا که سرسره آبی وجود ندارد.

پارک های آبی کیش از آن دسته از تفریحاتی هستند که می توانید گروهی از آن استفاده کنید و حسابی لذت ببرید. در ادامه، 2 پارک آبی بزرگ کیش را معرفی خواهیم کرد.

تم پارک آبی اوشن:

این پارک از مجهزترین پارک های آبی خاورمیانه است. از آنجایی که پرواز در حریم آن غیر مجاز است و هیچ ساختمان بلندی در اطراف ندارد، بانوان هم با هم با خیال راحت می توانند از آن استفاده کنند. تجهیزات پارک بروز است و کافی شاپ، فست فود و اسپا هم در محل آن وجود دارد. این پارک از معدود پارک های آبی روباز کشور است که خدمات بسیار با کیفیتی به مسافران ارائه می دهد.

پارک دلفین ها:

بر خلاف پارک قبلی، پارک دلفین ها، مثل یک باغ وحش آبی است. آیتم هایی همچون باغ پرندگان، تونل خزندگان، کلاسیک شو، دلفین شو و آکواریوم آب شور درآن وجود دارد. سالن کافی شاپ و اجرای موسیقی زنده هم در آن وجود دارد. این تفریحات برای بزرگسالان و کودکان به یک اندازه هیجان انگیز است. موسیقی و حرکات زیبای دلفین ها شما را حسابی به وجد میاورد.

شما می توانید با خرید تخفیف از کیش تفریحات ، بلیط بازدید و استفاده از این پارک ها را با کمترین قیمت تهیه کنید. به شما توصیه می کنیم اگر به صورت خانوادگی به کیش سفر کرده اید، حتما از این پارک ها دیدن کنید.